ﺳﻪشنبه ، 8 مهر ، 1399
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 18   |  دفعات بازدید : 4919   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

قابل توجه دانشجویان متقاضی دریافت وام (تحصیلی – شهریه)- نیمسال دوم 93-92

26 بهمن, 1392

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی می رساند از تاریخ 1392/11/27 لغایت 1392/12/07 مهلت دارند جهت دریافت فرم  و پیش ثبت نام به واحد امور دانشجویی مراجعه نمائید.
توجه به نکات زیر الزامی می باشد:
1- اولویت با دانشجویانی است که تا به حال هیچ گونه تسهیلاتی دریافت نکرده اند.
2- دانشجویانی که از این واحد دانشگاهی میهمان و یا انتقال یافته اند مراتب را به واحد تسهیلات دانشجویی اطلاع داده تا میهمانی و انتقالیشان در سیستم صندوق رفاه دانشجویی ثبت گردد.(قابل ذکر است دانشجویان میهمان چنانچه مراتب را به این واحد اعلام ندارند ، جزء آخرین دسته از دریافت کنندگان به شرط وجود تسهیلات می باشند.)
3- دانشجویانی که به صورت مهمان در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل می باشند نمی توانند وامی را دریافت نمایند ؛ به شرط اینکه در سیستم صندوق رفاه دانشجویی مهمانیشان توسط دانشگاه مبدأ ثبت شده باشد.
4- دانشجویانی که از دیگر واحد های دانشگاهی به این واحد دانشگاهی انتقال(انتقال دائم) یافته اند با ارائه  نامه ای که اداره کل آموزش آن را تأیید نموده می توانند از تسهیلات رفاهی استفاده نمایند.
5- تسهیلات فوق به دانشجویانی که فرم های مربوطه را بصورت ناقص تکمیل نموده اند تعلق نمی گیرد.
6- دانشجویانی که برای دومین بار اقدام به دریافت تسهیلات می نمایند باید ضامن آنها از کارمندان یا بازنشستگان دولتی بوده و حکم کارگزینی ، فیش حقوقی  و نامه کسر از حقوق ضمیمه تعهد نامه باشد.

دانلود فرم ها:

1- فرم های  دانشجویان روزانه

2- فرم های دانشجویانه شبانه

گروه : روابط عمومی  |  
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان