پنجشنبه ، 10 مهر ، 1399
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 20   |  دفعات بازدید : 6666   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دهمین جلسه شورای هم اندیشی اساتید با موضوع درس های عاشورا و نقش خواص کوفه در ایجاد فتنه

28 آبان, 1392
دهمین جلسه شورای هم اندیشی اساتید با موضوع درس های عاشورا و نقش خواص کوفه در ایجاد فتنه
دهمین جلسه شورای هم اندیشی اساتید با موضوع « درس های عاشورا » در محل دانشگاه دولتی اقلید برگزار گردید. در این جلسه که اساتیدی از دانشگاه دولتی و پیام نور حضور داشتند، ابتدا محمد مومنی دبیر شورای هم اندیشی اساتید نکاتی در مورد واقعه عاشورا و نقش خواص در شکل دهی به فتنه کوفه و مظلومیت امام حسین(ع) و یارانش و در خصوص اینکه اکثر کسانی که رو به روی امام (ع) در روز عاشورا قرار گرفتند از خواص و مردمی بودند که به امام (ع) نامه نوشته و خواهان همراهی با امام (ع) بودند، و نداشتن بصیرت در شناخت حق نیازمند بصیرت مردم و نخبگان است.

در ادامه اساتید گرامی خانم ها حقوقی فرد،میرقادری،صمدی،صالحی،موسوی نژاد و شریفی به ایراد سخن در مورد واقعه کربلا و جامعه امروز پرداختند.

در پایان جناب آقای دکتر حیدری در این خصوص صحبت نمودند و مشکل اصلی جامعه کوفه را ناآگاهی مردم از وضع موجود دانستند. ایشان فرمودند همیشه تاریخ گواه بر بی عدالتی و ظلم و ستم خواص کوفه می باشد.
گروه : شورای هم اندیشی اساتید  |   امتیاز : Article Rating|  
دهمین جلسه شورای هم اندیشی اساتید با موضوع درس های عاشورا و نقش خواص کوفه در ایجاد فتنهدهمین جلسه شورای هم اندیشی اساتید با موضوع درس های عاشورا و نقش خواص کوفه در ایجاد فتنه
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان