ﺳﻪشنبه ، 8 مهر ، 1399
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 202   |  دفعات بازدید : 4287   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

انتصاب معاونت اداری، مالی؛ آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و مدیر امور فرهنگی و اجتماعی

04 اردیبهشت, 1395

طی احکامی از طرف ریاست مرکز جناب آقای دکتر سجاد رنجبر (عضو هیأت علمی گروه ریاصیات و کاربردها) به عنوان «سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع»؛ خانم دکتر معصومه ظهیری (عضو هیأت علمی گروه ریاضیات و کاربردها) به عنوان «سرپرست معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی» و خانم دکتر الهام رستاد (عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات فارسی)، به عنوان «مدیر امور فرهنگی و اجتماعی» منصوب شدند. در بخشی از این احکام آمده است:

جناب آقای دکتر سجاد رنجبر

سلام علیکم

با احترام، نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و به استناد ماده 5 آیین نامه جامع دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرستی معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع» مرکز منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از تجارب کارشناسان موجود با محوریت اصول سرعت، دقت و صحت در چارچوب پایبندی به قوانین و مقررات تمامی مساعی خود را به کار برده و در انجام وظایف محوله موفق باشید.

 

 

 

سرکار خانم دکتر معصومه ظهیری

سلام علیکم

با احترام، نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و به استناد ماده 5 آیین نامه جامع دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرستی معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی» مرکز منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نظرات سایر همکاران در ارائه خدمات آموزشی و ایجاد نظم، تمام مساعی خود را به کار برده و در انجام وظایف محوله موفق باشید.

 

 

 

سرکار خانم دکتر الهام رستاد

سلام علیکم

با احترام، نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و به استناد ماده 5 آیین نامه جامع دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به موجب این حکم به سمت «مدیر امور فرهنگی و اجتماعی» مرکز منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نظرات سایر همکاران در ارائه برنامه های فرهنگی پرمحتوا و بررسی و رسیدگی به موضوعات و مسائل اجتماعی دانشجویان تمام مساعی خود را به کار برده و در انجام وظایف محوله موفق باشید.

 

گروه : روابط عمومی  |   امتیاز : Article Rating|  
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان