دوشنبه ، 31 شهریور ، 1399
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 2637   |  دفعات بازدید : 2937   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

قابل توجه دانشجویان متقاضی میهمان و انتقال در سال تحصیلی 99-98

28 فروردین, 1398

دانشجویان کارشناسی متقاضی میهمان جدید به مدت 2 نیمسال، تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال دائم می توانند از تاریخ 01/02/1398 لغایت 31/02/1398 پس از مطالعه دقیق آیین نامه و راهنمای ثبت نام، با مراجعه به سامانه سجاد به نشانه اینترنتی http://portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

* از صفحه اصلي سايت، بر روي گزينه ثبت نام موجود در سمت راست بالاي صفحه يا گزينه ثبت نام موجود در بخش ثبت نام وسط صفحه، كليك نماييد.

در خواست کنندگان با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته، مقطع تحصیلی و وضعیت دوره مورد تقاضا (روزانه/نوبت دوم) در آن دانشگاه، نسبت به انتخاب دانشگاه یا مؤسسه مقصد خود اقدام نمایند. مسئولیت  صحت اطلاعات وارد شده به عهده شخص دانشجو بوده و در صورت عدم احراز درستی هر یک از اطلاعات، امکان میهمانی و انتقالی از شخص متقاضی سلب خواهد شد.

تذکر:

 1- متقاضیان جهت ثبت درخواست، ابتدا بایستی در سامانه سجاد ثبت نام نمایند و پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور از قسمت خدمات سازمان، درخواست میهمانی و انتقال خود را ارائه نمایند. پس از ثبت درخواست در قسمت خدمات سامانه سجاد و دریافت کد رهگیری می­توانند در فاصله زمانی اعلام شده در خواست خود را پیگیری نمایند.

2- کارشناس آموزش دانشگاه مبدأ تا تاریخ 15 تیرماه جواب موافقت/عدم موافقت را در سامانه مذکور ثبت خواهد نمود، لذا پیگیری مراحل موافقت و تحویل مستندات در صورت لزوم به این مرکز، به عهده دانشجو می باشد.

31/02/1398

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست در سامانه سجاد توسط دانشجو

15/04/1398

تاریخ آخرین مهلت بررسی درخواست دانشجو توسط کارشناس آموزش دانشگاه مبدأ و ثبت جواب درخواست در سامانه سجاد و ارسال ریزنمرات به دانشگاه مقصد

31/05/1398

تاریخ آخرین مهلت اعلام نظر نهایی دانشگاه مقصد


 

         ضمنا به اطلاع می­ رساند:

1-    درخواست های کتبی که به دانشگاه مبدأ ارائه شده، بدون ثبت در سامانه سجاد بررسی نمی­شود.

2-    درخواست های اعلام شده در خارج از زمان اعلام شده قابل بررسی نمی باشد.

3-    دانشجویانی که قبلا میهمان دانشگاه دیگر بوده اند، الزاما باید تمانمی ریزنمرات میهمانی خود را تحویل نموده باشند و سوابق تحصیلی نیمسال های میهمانی را در سامانه آموزشی مرکز آموزش عالی اقلید ثبت نمایند.

4-    دانشجویان دوره روزانه در دوران میهمانی ملزم به پرداخت شهریه مطابق تعرفه دانشجویان نوبت دوم به دانشگاه مقصد می­باشند.

5-    با در خواست دانشجویانی که مجوز ادامه تحصیل ندارند یا منع ثبت نام شده اند مخالفت خواهد شد.

6-    دانشجو نمی تواند به صورت مستقیم و بدون اینکه قبلا میهمان شده باشد درخواست انتقال دائم دهد.


 


 

گروه : امور آموزشی  |   امتیاز : Article Rating|  
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان