ﺳﻪشنبه ، 8 مهر ، 1399
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 882   |  دفعات بازدید : 4257   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پیام وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

01 خرداد, 1396

بسم الله الرحمن الرحیم

استادان فرهیخته

دانشجویان عزیز

و همکاران گرامی

خداوند بزرگ و بخشنده بخشایشگر را صمیمانه و خاضعانه سپاس می گوییم

که به مدد دستاوردهای شکوهمند نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت مردم سالاری دینی در کشور، هر روز شاهد  خلق صحنه های بسیار مهم و اساسی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در ایران عزیزمان هستیم.

میدان حضور و خلق حماسه بی نظیر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات اعضای شورای شهر و روستا یکی از بهترین برگ های افتخار و مباهات ملی ماست که در آخرین روزهای اردیبهشت رقم خورد و باعث تعالی و عظمت ایران در عرصه های داخلی و بین المللی گردید.

بی گمان حضور موثر و هوشمندانه دانشگاهیان کشور، ایفای نقش بسیار مهم و روشنگرانه در ایجاد نشاط دارد. این حضور و همراهی متعهدانه و آگاهی بخش، از حسن اعتماد ملت بزرگ ما به جامعه ارجمند دانشگاهی و استادان فرزانه و همچنین امید به آینده جوانان خویش نشان دارد. مردم هوشمند و خرد ورز ایران اسلامی در این اتنخابات اقتدار ملی و عزت بین المللی جمهوری اسلامی ایران عزیز را با تدبیر و امید به درخشش در خوزه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی تضمین کردند.

این باور قلبی ماست که انتخابات در ایران نشانه عینی و عملی مردم سالاری دینی است و شرکت در این صحنه های غرور آفرین، حق تعیین سرنوشت امروز خود و نسل های آینده از طریق رای دادن و انتخابی آگاهانه در عمل به استیفای حقوق شهروندی، شرکت فعال در انتخابات عمل به منویات مقام معظم رهبری هست که بارها و بارها بر حضور حداکثری مردم همیشه در صحنه ایران تاکید فرموده اند و انتخاب عالی ترین مقام اجرایی کشور با پشتوانه ملت، سبب تقویت برنامه های دولت تدبیر و امید خواهد شد.

اینجانب با سپاسگزاری از پیشگاه پروردگار حکیم و مهربان، لازم می دانم ضمن تبریک این حضور و حماسه ملی به مردم شریف ایران، از شما نخبگان و فرهیختگان صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. امیدوارم دولت پرتلاش و رییس محترم جمهوری با بهره مندی از دانش و توان علمی و عملی دانشگاهیان، زمینه تحقق خدمت رسانی برخاسته از علم و اندیشه، عقلانیت و  برنامه ریزی را فراهم نماید.

 

محمد فرهادی

30 اردیبهشت 1396

گروه : روابط عمومی  |  
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان