جمعه ، 24 اردیبهشت ، 1400
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 965   |  دفعات بازدید : 4142   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

اطلاعیه کارآموزی

10 تیر, 1397
شرایط و مراحل لازم برای گذراندن دوره کارآموزی از آغاز تا پایان

1- گذراندن حداقل 100 واحد آموزشی.
2- هماهنگی با یک شرکت یا واحد صنعتی و جلب موافقت آن جهت گذراندن دوره کارآموزی و دریافت نام کامل شرکت یا واحد صنعتی و همچنین نام و نام خانوادگی مدیر عامل یا رئیس آن، جهت انجام مکاتبات در مراحل بعدی.
3- مراجعه به سامانه انتخاب واحد و اخذ درس کارآموزی.
4- اعلام نام شرکت یا واحد صنعتی و نام و نام خانوادگی مدیرعامل آن به دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت و دریافت معرفی نامه کتبی جهت ارائه به آن شرکت یا واحد صنعتی.
5- مراجعه به محل کارآموزی و ارائه معرفی نامه.
6- ارسال نامه تأییدیه آغاز به کار کارآموز توسط محل کارآموزی به دورنگار دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت به شماره 07144534299. عدم ارسال نامه تاییدیه به دفتر ارتباط با صنعت به منزله انصراف دانشجو از انجام دوره کارآموزی یا عدم پذیرش دانشجو در شرکت یا واحد صنعتی مربوطه است و دانشجو ضمن مردود شدن در این درس، در تابستان بعد مجددا برای انتخاب واحد و اخذ کارآموزی باید اقدام نماید.
7- مطالعه اجمالی الگوی استاندارد تدوین گزارش نهایی دوره کارآموزی جهت آشنایی با عناوین مطالب و عکس‌های مورد نیاز جهت یادداشت‌برداری و تهیه تصاویر حین انجام دوره و انعکاس آن مطالب و تصاویر در گزارش مورد نظر پس از اتمام دوره.

این الگو را از آدرس زیر می توانید دریافت نمایید:

لینک دانلود

8- گذراندن 300 ساعت کارآموزی در شرکت یا واحد صنعتی مورد نظر به همراه یادداشت‌برداری و تهیه عکس‌های لازم جهت ارائه در فایل گزارش نهایی. عکس‌هایی از محل کارآموزی، تجهیزات و همچنین عکس کارآموز در کنار سرپرست کارآموزی در محل کارآموزی به نحوی که تابلوی سردر شرکت یا واحد صنعتی مورد نظر در تصویر به طور واضح نمایان باشد.
9- پرینت فرم صفحه ج از فایل الگوی استاندارد تدوین گزارش کار در پایان دوره کارآموزی و تحویل به سرپرست کارآموزی جهت تکمیل موارد 1 تا 4 آن به صورت دستنویس و امضاء و مهر آن.
10- دریافت نامه تأییدیه اتمام کارآموزی از محل انجام دوره علاوه بر فرم ج.
11- تدوین گزارش نهایی دوره کارآموزی طبق الگوی استاندارد تدوین گزارش نهایی دوره کارآموزی با رعایت تمامی نکات اشاره شده در تمام فصول بویژه فصل 5 که این فایل در سایت دانشگاه بارگذاری شده و در ادامه نیز ارسال گردیده است و انعکاس یادداشت ها و تصاویر تهیه شده قبلی در آن.
12- ارسال نسخه الکترونیکی word و pdf فایل گزارش نهایی به استاد راهنمای کارآموزی در دانشگاه قبل از چاپ.
13- انجام ویرایش های لازم و مورد نظر استاد راهنما و ارسال مجدد فایل الکترونیکی ویرایش شده به استاد راهنما و اخذ مجوز چاپ فایل گزارش از استاد راهنما.
14- چاپ فایل نهایی ویرایش شده به صورت پشت و رو و قراردادن فرم ج امضاء و مهر شده درون آن و طلق و شیرازه کردن آن.
15- مراجعه به دانشگاه و تحویل نامه تأییدیه اتمام کارآموزی به دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت و نسخه چاپ شده گزارش دوره کارآموزی که فرم ج در آن قرار دارد به استاد راهنمای کارآموزی.

16- درج نمره دانشجو توسط استاد راهنمای کارآموز در سامانه آموزشی براساس گزارش نهایی دوره.

دانشجويان در محل کارآموزی ملزم به رعايت موارد زير می‌باشند:

1- رعایت دقیق کلیه قوانین، مقررات و ضوابط محیط کار و همچنین استفاده از وسایل ایمنی و بهداشتی در مکان کارآموزی.
2- حضور مرتب در محل کارآموزی و انجام سایر موارد طبق مقررات و دستورالعمل های مکان کارآموزی.
3- پیگیری و حل و فصل مسائل و مشکلات اداری خود، منحصراً از طریق سرپرست مستقیم خود در مکان کارآموزی.
4- در صورتی که کارآموز نظر یا پیشنهادی نسبت به تغییر و یا اصلاح فرآیند تولید و یا هر سیستم دیگر محل کارآموزی داشته باشد باید مورد پیشنهادی خود را به طور کتبی به سرپرست کارآموزی ارایه دهد و از هر نوع اقدام مستقیم درفرآیند تولید جداً خودداری نماید.
5- حفظ اطلاعات محرمانه در زمینه تولید و یا تکنولوژی و سایراطلاعات مربوط به محل کارآموزی الزامی است و کارآموز نباید اطلاعات مربوط را در اختیار شخص، شرکت و یا واحد دیگری قرار دهد، مگر با اجازه کتبی مدیرعامل و یا بالاترین مقام اجرایی مکان کارآموزی.

 

گروه : امور پژوهشی  |   امتیاز : Article Rating|  
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان