جمعه ، 24 اردیبهشت ، 1400
جستجوی خبر
اخبار
کد خبر: 3738   |  دفعات بازدید : 506   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در شمال فارس به میزبانی اقلید برگزار شد

13 دی, 1399
هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در شمال فارس به میزبانی اقلید برگزار شد

هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور همزمان با ۱۸۹ شهر کشور در روز های پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۱ و ۱۲ دی در شهرستان اقلید برگزار شد.

این آزمون با همکاری مرکز آموزش عالی اقلید و مدیریت  آموزش و پرورش برگزار گردید.

در روز پنجشنبه ۱۱ دی تعداد ۱۰۱۱ داوطلب زن و ۱۷۱ داوطلب مرد در ۶ حوزه اقلید حضور پیدا کردند و در روز جمعه ۱۲ دی، ۶۵۱ داوطلب زن و ۳۳۰ داوطلب مرد در ۷ حوزه شرکت کردند.

خوشبختانه طبق  خود اظهاری داوطلبین در سایت سازمان سنجش، هیچ یک از داوطلبین  حوزه های برگزاری آزمون اقلید  به کرونا مبتلا نبودند.

در کلیه حوزه‌های برگزاری آزمون همه  دستورالعمل های بهداشتی با نظارت مرکز بهداشت شهرستان رعایت گردید.  

در پایان از همکاری و زحمات امام جمعه محترم شهرستان،  فرمانداری،   آموزش و پرورش،  شبکه بهداشت و درمان، سپاه پاسداران  شهرستان اقلید، نیروی انتظامی،   اورژانس ۱۱۵،  آتش نشانی، هیات امنای حسینیه ارجمان و حسینیه اعظم علی ابن ابی طالب و سایر سازمانها و عزیزانی که ما را در برگزاری این آزمون یاری نمودند تقدیر و تشکر می نماییم.

 

گروه : روابط عمومی  |  
هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در شمال فارس به میزبانی اقلید برگزار شدهشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در شمال فارس به میزبانی اقلید برگزار شدهشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در شمال فارس به میزبانی اقلید برگزار شدهشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در شمال فارس به میزبانی اقلید برگزار شد
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان